Privatumo politika

 

BENDRA INFORMACIJA

Įstaiga šia privatumo politika, nustato Jūsų duomenų tvarkymo sąlygas, naudojantis Įstaigos valdoma interneto svetaine. Privatumo politikos nustatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą Jums norint pasiekti mūsų teikiamą turinį ir /ar paslaugą, nepaisant to, kokį įrenginį (kompiuterį, mobilųjį telefoną, planšetę, televizorių ar kt.) naudojate.

Labai svarbu, kad atidžiai perskaitytumėte šią privatumo politiką, nes, kiekvieną kartą lankydamas Įstaigos interneto svetainę, sutinkate su čia aprašytomis sąlygomis.

Patvirtiname, kad Jūsų duomenys bus renkami laikantis galiojančių Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų. Taikomos visos protingos techninės ir administracinės priemonės tam, kad mūsų surinkti duomenys apie svetainės lankytojus būtų apsaugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų.

Primename, kad asmenys, kurie yra jaunesni nei 16 metų, negali teikti jokių asmens duomenų per mūsų svetainę, neturėdami tėvų ar kitų teisėtų globėjų sutikimo.

 

KOKIĄ INFORMACIJĄ APIE JUS RENKAME?

Tiesiogiai Jūsų pateikiama informacija:

gimimo data
vardas
pavardė
asmens kodas
telefono numeris
elektroninio pašto adresas

Informacija iš trečiųjų šalių šaltinių

Mes galime gauti informacijos apie Jus iš viešųjų ir komercinių šaltinių (kiek tai leidžia galiojantys teisės aktai) ir susieti ją su kita informacija, kurią gauname iš Jūsų arba apie Jus.

Kita mūsų renkama informacija

Mes taip pat galime rinkti ir kitą informaciją apie Jus, Jūsų įrenginį ar Jūsų naudojimąsi mūsų svetainės turiniu su Jūsų sutikimu.
Jūs galite rinktis nepateikti kai kurios informacijos, tačiau tokiu atveju gali būti neleidžiama naudotis tam tikromis paslaugomis.

 

JŪSŲ INFORMACIJĄ NAUDOJAME ŠIAIS TIKSLAIS

įvertinti, kaip žmonės naudoja mūsų teikiamas internetines paslaugas, kad galėtume jas pagerinti ir kurti naują turinį;
kitais atvejais – tik su Jūsų sutikimu.
Tačiau, Jūs turite teisę nesutikti ar bet kada atšaukti savo sutikimą tvarkyti Jūsų duomenis.

 

JŪSŲ INFORMACIJĄ ATSKLEIDŽIAME

Įsipareigojame neperduoti Jūsų asmeninių duomenų jokioms nesusijusioms trečiosioms šalims, išskyrus šiuos atvejus:

jei yra Jūsų sutikimas asmens duomenų atskleidimui;
institucijoms, pagal Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatytą tvarką.

 

KĄ DAROME, KAD APSAUGOTUME JŪSŲ INFORMACIJĄ?

Kad apsaugotume informaciją apie Jus, duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Įdiegėme fizines ir technines priemones, kad apsaugotume visą informaciją, kurią renkame mūsų paslaugų teikimo tikslais. Primename, kad, nors ir imamės tinkamų veiksmų Jūsų informacijai apsaugoti, nė viena svetainė, internetu atliekama operacija, kompiuterių sistema ar belaidis ryšys nėra visiškai saugūs.

 

SU MUMIS GALITE SUSISIEKTI

Jei dėl šioje privatumo politikoje pateiktos informacijos iškiltų klausimų, maloniai prašome kreiptis bet kuriuo Jums patogiu būdu:

įteikiant tiesiogiai adresu: M.K. Čiurlionio 82a-49, Vilnius, LT-03100

Telefonu:  +370 618 51884

El. paštu: vjk@empatija.lt

 

 

lt_LTLietuvių kalba