Apie Vaikų ir jaunimo kliniką „Empatija“

Vaikų ir jaunimo klinika Empatija – tai medicinos klinika, kur teikiamos šeimos medicinos paslaugos, ambulatorinės gydytojų specialistų konsultacijos, atliekami laboratoriniai ir instrumentiniai tyrimai.  Mes tvirtai laikomės sveikatos namų, skirtų vaikams, jų šeimoms bei jaunimui, koncepcijos, daugiausiai dėmesio skiriame vaikų sveikatos poreikiams.

Čia kompleksiškai sprendžiamos Jūsų ir Jūsų vaiko sveikatos problemos.

Gydytojos Sigita Burokienė ir Gintarė Vaitkienė, klinikos įkūrėjos

Mūsų vizija

Į pacientą orientuota medicinos klinika, geriausiai tenkinanti pacientų poreikius ir lūkesčius.

Mūsų misija

  Suteikti aukščiausios kokybės medicinos paslaugas pacientams jaukiose mūsų klinikos patalpose ar pacientų namuose. Mes siekiame, kad kiekvienas pacientas gautų individualų, asmeninį dėmesį, siekiame viršyti pacientų ir jų šeimų lūkesčius dėl paslaugų prieinamumo ir patogumo.

Mūsų vertybės

Empatija. Mes siekiame pajausti pacientą, suprasti jo poreikius ir tinkamai reaguoti. Elgiamės su pacientais ir bendradarbiais taip kaip norėtume, kad būtų elgiamasi su mumis ir mūsų artimaisiais.

 Mokslo įrodymais grįsta medicinos praktika. Vadovaujamės naujausiais, mokslo įrodymais grįstais klinikinės praktikos metodais ir nuolat ieškome geresnių, efektyvesnių būdų savo tikslams pasiekti.

Partnerystė (komandinis darbas). Mes laikomės partnerystės tarp medikų, pacientų ir jų šeimų principų, siekdami užtikrinti, kad būtų gerbiami pacientų norai, poreikiai ir pageidavimai bei kad pacientai, turėdami žinias ir pagalbą, galėtų daryti sprendimus ir dalyvauti savo sveikatos priežiūroje.

Pagarba. Mes gerbiame pacientų norus, poreikius ir pageidavimus. Pagarba ir mažam, ir dideliam yra mūsų vertybė.

Rūpestingumas. Mes siekiame sukurti rūpestingą ir draugišką aplinką savo pacientams, pacientų šeimoms ir klinikos darbuotojams. Pacientu rūpinamės ne tik vizito Klinikoje metu, bet ir jam išvykus į namus.

Personalas