Apie Vaikų ir jaunimo kliniką „Empatija“

Vaikų ir jaunimo klinika Empatija – tai medicinos klinika, kur teikiamos šeimos medicinos paslaugos, ambulatorinės gydytojų specialistų konsultacijos, atliekami laboratoriniai ir instrumentiniai tyrimai.  Mes tvirtai laikomės sveikatos namų, skirtų vaikams, jų šeimoms bei jaunimui, koncepcijos, daugiausiai dėmesio skiriame vaikų sveikatos poreikiams.

Čia kompleksiškai sprendžiamos Jūsų ir Jūsų vaiko sveikatos problemos.

vaikų klinika, Apie mus

Gydytojos Sigita Burokienė ir Gintarė Vaitkienė, klinikos įkūrėjos

Mūsų vizija

Į pacientą orientuota medicinos klinika, geriausiai tenkinanti pacientų poreikius ir lūkesčius.

Mūsų misija

Suteikti aukščiausios kokybės medicinos paslaugas pacientams jaukiose mūsų klinikos patalpose ar pacientų namuose. Mes siekiame, kad kiekvienas pacientas gautų individualų, asmeninį dėmesį, siekiame viršyti pacientų ir jų šeimų lūkesčius dėl paslaugų prieinamumo ir patogumo.

Mūsų vertybės

Empatija. Mes siekiame pajausti pacientą, suprasti jo poreikius ir tinkamai reaguoti. Elgiamės su pacientais ir bendradarbiais taip kaip norėtume, kad būtų elgiamasi su mumis ir mūsų artimaisiais.

 Mokslo įrodymais grįsta medicinos praktika. Vadovaujamės naujausiais, mokslo įrodymais grįstais klinikinės praktikos metodais ir nuolat ieškome geresnių, efektyvesnių būdų savo tikslams pasiekti.

Partnerystė (komandinis darbas). Mes laikomės partnerystės tarp medikų, pacientų ir jų šeimų principų, siekdami užtikrinti, kad būtų gerbiami pacientų norai, poreikiai ir pageidavimai bei kad pacientai, turėdami žinias ir pagalbą, galėtų daryti sprendimus ir dalyvauti savo sveikatos priežiūroje.

Pagarba. Mes gerbiame pacientų norus, poreikius ir pageidavimus. Pagarba ir mažam, ir dideliam yra mūsų vertybė.

Rūpestingumas. Mes siekiame sukurti rūpestingą ir draugišką aplinką savo pacientams, pacientų šeimoms ir klinikos darbuotojams. Pacientu rūpinamės ne tik vizito Klinikoje metu, bet ir jam išvykus į namus.

Mūsų gydytojai ir slaugytojos teikia šias paslaugas:

vaikų klinika, Apie mus

Atlieka reguliarius sveikatos patikrinimus. Nustato daugelio sutrikimų, tokių kaip astma, fizinės ir psichomotorinės raidos sutrikimai, depresija ar anemija, požymius ir simptomus.

◊ Diagnozuoja ir gydo infekcines ligas ir kitas ūmias sveikatos problemas, tokias kaip ausų infekcija, gerklės skausmas, kosulys, karšciavimas, viduriavimas ar gripas.

◊ Diagnozuoja ir gydo alergines, odos, virškinimo, kvėpavimo, šlapimo takų ligas, širdies ir kraujagyslių, nervų, skeleto ir raumenų sistemų bei ginekologines ligas.

◊ Atlieka profilaktinius skiepijimus, įskaitant tymų kokliušo, raudonukės, pneumokoko, rotaviruso, vėjaraupių, ŽPV, meningokoko ir sezoninio gripo vakcinas.

◊ Vykdo nėščiųjų priežiūrą, konsultuoja šeimos planavimo klausimais.

◊ Vykdo pacientų, sergančių lėtinėmis ligomis priežiūrą.

vaikų klinika, Apie mus

◊ Skiria reabilitacinį gydymą klinikoje ar reabilitacijos paslaugas teikiančioje įstaigoje.

◊ Teikia psichologinę pagalbą vaikams ir jaunimui.

◊ Atlieka reikalingus laboratorinius ir instrumentinius tyrimus, tokius kaip kraujo, šlapimo tyrimai, alergologiniai mėginiai, EKG, spirometrija, ultragarsiniai tyrimai ir kt.

◊ Teikia nuotolines konsultacijas telefonu ir video ryšiu.

◊ Teikia tėvams patarimus sveiko ir sergančio vaiko priežiūros  ir sveikatos stiprinimo klausimais.

◊ Išrašo receptus vaistams ir medicinos pagalbos priemonėms (ir kompensuojamiems).

◊ Išduoda nedarbingumo pažymėjimus.

◊ Atlieka darbuotojų ir vairuotojų profilaktinius patikrinimus.

Atlieka profilaktinius patikrinimus pagal valstybines programas.

lt_LTLietuvių kalba