Tapkite pacientu

Kaip tapti pacientu:

 

1.Užpildykite prašymą internetu (forma esanti žemiau), nurodydami kontaktinius duomenis. Su Jumis susisieks registratorė, paruoš prašymo formą, kurią pasirašysite atvykę į Vaikų ir jaunimo kliniką Empatija.

2. Atvykite į kliniką su savimi turėkite savo (ir savo vaiko, jeigu registruojate vaiką) asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą: Lietuvos Respublikoje galiojantis pasas, asmens tapatybės kortelė arba gimimo liudijimas (ne vyresni nei 18 metų).

3. Medicininės dokumentacijos persiuntimu iš buvusios Jūsų gydymo įstaigos pasirūpinsime mes.

 

Registracija pas gydytoją:

Pacientai pas savo šeimos ar vaikų ligų gydytoją ir gydytojus specialistus iš anksto gali užsiregistruoti paskambinę telefonu arba užsiregistravę internetu.
Registruodamiesi telefonu priėmimui pas gydytoją, pacientai Registratūros darbuotojui nurodo vardą, pavardę ir gimimo datą.
Pacientai pas gydytoją priimami tik šiam priėmimui užregistruotu atitinkamu laiku. Jei pacientas pavėluoja į priėmimą pas gydytoją, jo priėmimas nėra užtikrinamas.
Negalintys atvykti nurodytu laiku, ne vėliau kaip vieną darbo dieną iki paskirtos vizito pas gydytoją dienos apie tai praneša registratūros darbuotojui telefonu arba atšaukia internetinę registraciją klinikos internetiniame puslapyje.

 

Pas antrinio lygio specialistus pacientai nukreipiami pirminės sveikatos priežiūros gydytojų sprendimu. Pagal gydytojo specialisto kompetenciją atliekami visi būtini tiriamieji ir gydomieji veiksmai, raštu teikiami patarimai siuntusiajam gydytojui.

 

Gydytojų iškvietimai į namus priimami klinikos registratūros telefonu darbo dienomis nuo 9 val. iki 13 val.

 

Skubioji medicinos pagalba teikiama nedelsiant arba neatidėliotinai, kai dėl ūmių klinikinių būklių gresia pavojus paciento ir/ar aplinkinių gyvybei arba tokios pagalbos nesuteikimas laiku sukelia sunkių komplikacijų grėsmę pacientams.

    [vc_empty_space height="26px"]

    lt_LTLietuvių kalba